Proč studovat v Německu

Jdi za svým snem a studuj zahraniční univerzitu. Se vším ti pomůžeme.

MŮŽEME NABÍDNOUT

Výhody studia

Vysoká škola v Německu už dávno není jen pro němčináře. Studium v angličtině, širokou nabídku oborů a skutečně mezinárodní prostředí najdeš na německých soukromých univerzitách aplikovaných věd a na lokálních kampusech britských univerzit. Využij možnosti studovat v zemi s nejsilnější ekonomikou v Evropě a čerpat bezpečnou půjčku na školné, kdy je splácení úměrné tvému výdělku.

czechus_studujvnemecku (1)

Co získáš

STUDENTSKÉ PŮJČKY

Pokud si nemůžeš dovolit platit školné, jsou pro tebe připraveny studentské půjčky, které pokryjí celou výši školného, ale i třeba životní náklady. Navíc si můžeš zažádat o stipendium a školné tak snížit. Více o informací najdeš na stránce o financování studia

STAČÍ TI ANGLIČTINA

Na našich partnerských univerzitách si bez problému vystačíš pouze s angličtinou. Studium v angličtině je to nejlepší, co pro svou jazykovou výbavu můžeš udělat. Už žádné jazykové zkoušky a certifikáty – titul ze zahraniční univerzity “says it all”! 🙂 Samozřejmě výuka v němčině je také možná, pokud to je tvoje preference.

BUDGET-FRIENDLY

Máš obavy z vysokých životních nákladů? Berlín, Dráždany i Lipsko (lokality kampusů našich partnerských univerzit) jsou suverénně nejvíc budget-friendly z celé naší nabídky studia v zahraničí.

MEZINÁRODNÍ PROSTŘEDÍ

Díky tomu, že výuka probíhá v angličtině, je prostředí škol skutečně mezinárodní. Studovat s tebou budou mladí lidé z Evropy i celého světa.

SOFT SKILLS A KREATIVITA

Nedílnou součást studia tvoří praxe a důraz na získání tzv. soft skills jako jsou schopnosti prezentovat, efektivně komunikovat, pracovat v týmu, přijít s novými nápady apod. Díky tomu budeš mít obrovskou výhodu na trhu práce oproti absolventům z českých vysokých škol.

VIDINA SKVĚLÉHO PLATU

Německo má nejsilnější ekonomiku z celé EU. Pokud se rozhodneš po studiu v zemi zůstat, odměnou ti bude skvělý plat a vysoká životní úroveň.

MOŽNOST VÝDĚLKU

Při studiu můžeš mít part-time job a vydělat si tak na pokrytí svých životních nákladů. Pro získání práce v Lipsku a Drážďanech bys měl/a mít komunikativní znalost němčiny, ale v Berlíně ti bez problému bude stačit angličtina. Průměrně si za práci na poloviční úvazek vyděláš 450 EUR měsíčně.

NÁSTUP I V DUBNU

Pokud ti klasický termín zahájení studia na podzim nevyhovuje, můžeš bez problému nastoupit i na jaře – všechny obory na SRH Berlin mají start date i v dubnu.

Německo tě neláká?

Nevadí, koukni na jiné možnosti studia v zahraničí.

Studuj v

Anglii

Studuj v

Dánsku

Studuj v

Kanadě

Studuj v

Irsku

Studuj v

Holandsku

    První krok k tvému studiu v zahraničí

    Nech nám tu prosím na sebe kontakt a my se s tebou co nejdříve spojíme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Chci dostávat novinky a tipy ohledně studia a práce v zahraničí