Univerzity

Podívej se, kde můžeš studovat

JAKOU ŠKOLU VYBRAT?

PARTNERSKÉ UNIVERZITY

Německé univerzity jsou nejen celosvětově uznávané, ale i finančně dostupné. Nabízí celou řadu oborů, které podporují interaktivní systém výuky zaměřený na spolupráci, rozvoj kreativního myšlení a soft skills. Velký důraz se klade na uplatnitelnost v oboru ihned po ukončení studia a tak i díky silným obchodním kontaktům mezi českými a německými firmami nebudete mít v budoucnu problém s uplatněním.

ZVLÁDNU TO FINANČNĚ?

Nabídka univerzit

SRH Berlin University of Applied Science

Berlínská univerzita aplikovaných věd nabízí bakalářské i magisterské obory v oblasti businessu, marketingu a komunikace, hudby, filmu nebo třeba IT. Nespornou výhodou studia na této škole je, že nemusíš platit žádné školné – k dispozici je totiž bezpečná studentská půjčka, kterou splácíš jen v případě, že budeš v budoucnu dostatečně vydělávat.

Lancaster University Leipzig

Nejnovější kampus britské univerzity Lancaster se nachází v Lipsku, kde poskytuje stejnou akademickou kvalitu a plnohodnotné studentské zkušenosti jako ve Velké Británii. Pokud se rozhodnete pro studium této univerzity, získáte britské vzdělání s výhodami studia v Německu: vysokou kvalitu života, nižší náklady a fantastické možnosti kariérního růstu po absolvování studia.

Registrujte se ještě dnes

    První krok k tvému studiu v zahraničí

    Nech nám tu prosím na sebe kontakt a my se s tebou co nejdříve spojíme.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Chci dostávat novinky a tipy ohledně studia a práce v zahraničí