CzechUs_logo

Univerzity

Podívej se, kde můžeš studovat

Jakou školu vybrat?

PARTNERSKÉ UNIVERZITY

Německé univerzity jsou nejen celosvětově uznávané, ale i finančně dostupné. Nabízí celou řadu oborů, které podporují interaktivní systém výuky zaměřený na spolupráci, rozvoj kreativního myšlení a soft skills. Velký důraz se klade na uplatnitelnost v oboru ihned po ukončení studia a tak i díky silným obchodním kontaktům mezi českými a německými firmami nebudete mít v budoucnu problém s uplatněním.

Kde studovat

V Německu spolupracujeme se dvěma partnerskými univerzitami.

Berlínská univerzita aplikovaných věd nabízí bakalářské i magisterské obory v oblasti businessu, marketingu a komunikace, hudby, filmu nebo třeba IT. Nespornou výhodou studia na této škole je, že nemusíš platit žádné školné – k dispozici je totiž bezpečná studentská půjčka, kterou splácíš jen v případě, že budeš v budoucnu dostatečně vydělávat.

Nejnovější kampus britské univerzity Lancaster se nachází v Lipsku, kde poskytuje stejnou akademickou kvalitu a plnohodnotné studentské zkušenosti jako ve Velké Británii. Pokud se rozhodnete pro studium této univerzity, získáte britské vzdělání s výhodami studia v Německu: vysokou kvalitu života, nižší náklady a  fantastické možnosti kariérního růstu po absolvování studia.

máš víc otázek?

Sabina Feldmanová, MSc

Study Abroad Manager

Kontaktní formulář

  Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

  Máš otázky ?

  Napiš nám a společně vytvoříme tvoji budoucnost

   První krok k tvému studiu v zahraničí

   Nech nám tu prosím na sebe kontakt a my se s tebou co nejdříve spojíme.   Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   Chci dostávat novinky a tipy ohledně studia a práce v zahraničí